Rüzgara Dayanıklı Cam Balkon

test

Rüzgara Dayanıklı Cam Balkon

176 km/h esen rüzgara dayanabilen cam balkon

Türkiye'nin İlk ve Tek Sertifikalı Cambalkonu

İzmir cam balkon Albert Genau Karya kalitesi ile 176 km/h esen rüzgara bile dayanabilen cam balkonlar artık İzmir ve çevresinde Karya farkı ile satışta.

Tiara08 Cambalkon ve Tiara Twin Isıcamlı Cambalkon sistemlerimiz, Almanya PFB Teknik Enstitüsü'nde, hava geçirgenliği, su geçirgenliği, rüzgar yüküne dayanım ve darbe dayanımı konularında Avrupa Birliği normlarına göre test edilmiş olup, her bir konuda yüksek sınıflar elde etmiştir. Ürünlerimiz Pfb onaylı sertifikasyonlar ile taçlandırılmıştır.

SU TESTİ
Tiara Twinmax Isıcamlı Cambalkon ve Tiara08 Cambalkon sistemlerimiz, Almanya PFB Teknik Enstitüsü'nde, su geçirgenliği testine tabi tutulup, Avrupa Birliği normlarına göre Class2A sınıfını elde etti.

 

RÜZGAR YÜKÜ TESTİ
Tiara Twinmax Isıcamlı Cambalkon ve Tiara08 Cambalkon sistemlerimiz, Almanya PFB Teknik Enstitüsü'nde, rüzgar yüküne dayanım testine tabi tutulup, Avrupa Birliği normlarına göre Class3 sınıfını elde etti.

 

DARBE DAYANIKLILIK TESTİ
Tiara Twinmax Isıcamlı Cambalkon ve Tiara08 Cambalkon sistemlerimiz, Almanya PFB Teknik Enstitüsü'nde, darbe dayanıklılık testine tabi tutulup, Avrupa Birliği normlarına göre ClassI2/E5 sınıfını elde etti.