Albert Genau Bayii

Albert Genau Bayii

Yaşama verilen değerin adı ve soyadı…  Albert Genau

Cam Balkon, Katlanır Cam Sistemleri, Cephe Vitrin Camlama Sistemleri, Pergola-Tente, Küpeşte Sistemleri . Albert Genau ürünleri %100 paslanmaz malzeme ile üretilmekte olup, 30 yıl paslanmazlık garantisi ile satışa sunar. 

Balkonları evin keyfi haline getiren, kuşa, yağmura, toza geçit vermeyen, ev hanımlarının dostu, kayar-katlanır ya da sadece sürülür cam panel sistemi ile artık balkonlar istenildiği zaman açık, istenildiği zaman kapalı.

Albert Genau   “Isı Bariyerli Balkon/Cephe Camlama Sistemi” konulu inceleme patenti ve sektöre yaptığı katkıdan dolayı Ankara Sanayi Odası tarafından İnovasyon ödülüne layık görüldü. Albert Genau, Isıcamlı Cambalkon Sistemi Tiara Twinmax ürününü ile Avrupa Patentini almaya hak kazandı. Albert Genau Sistemleri, Almanya PFB Teknik Enstitüsü’nde, - hava geçirgenliği - su geçirgenliği - rüzgar yüküne dayanım - darbe dayanımı konularında Avrupa normlarına göre test edilmiş olup, dört konuda da normlarda yüksek sınıflar elde etmiştir.

Albert Genau  Karya Temperleme Cam kullanır. Temperleme cam, camın erime sıcaklığına yakın bir dereceye kadar ısıtılıp sonra aniden soğutulması sonrası oluşturulur. Düz cama göre, darbelere karşı yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olan temperli cam, kırıldığı zaman küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak yaralanma risklerini azaltan emniyet camıdır.

Geniş ürün portföyü, balkon camlama sistemleri, cephe camlama sistemleri, alüminyum pencere sistemleri, pergola-tente sistemleri, çelik kapılar, otomatik kapılar ve yangın dayanımlı kapılar yapı sektöründe ve de Dünyanın her yanında, Yaşama verilen değerin adı ve soyadı…  Albert Genau